30 Eylül 2016 Cuma
  Başlık Başlık  
 


 
   
Online Ziyaretçi 827821
Toplam Ziyaretçi 1033014

      KIZILAY DERNEĞİ ÖZEL TİCARET BORSASI HASTANESİ

   25 yatak kapasiteli olarak kurulan hastanemiz yoğun ilgi görmesinden dolayı yatak sayısını Sağlık Bakanlığında ruhsat işlemleri tamamladıktan sonra  20 yeni yataklı oda ile 45’e çıkartılmıştır. 

Hastanemiz de 4 suit oda, bir adet özürlü odası, 11 adet banyolu birinci sınıf tek yataklı oda, bir adet banyolu 2 yataklı olmak üzere toplam 17 yatan hastamız için ayrılmış oda bulunmakta olup, 2 adet yoğun bakım odası mevcuttur. Hastanemizin yataklı ünitelerinde hastalarımızı rahat etmeleri için özellikle dizayn edilmiştir. Her odasında TV , klima  ,mini buzdolabı, saç kurutma makinesi ,24 saat sıcak su lavabo-banyo mevcuttur. Ayrıca refakatçiler için çekyat şeklindeki kanepeler gündüz rahatça oturmasını ,ziyaretçilerini rahatça ağırlamasını ve gecede rahat yatmasını imkan sağlamaktadır.

Tam donanımlı olan Ameliyathanelilerimiz de kulak burun boğaz, göz, genel cerrahi, üroloji, kadın doğum ve ortopedi branşların da hizmet verilmektedir.

Laboratuarlarımız da test çıkarabilme hızı en yüksek seviyede tutularak, hastaya teşhis ve tedavisinde en çabuk şekilde destek olunması hedeflenmiştir. Test sonuçlarının güvenilirliği ve tekrarlanabilirliğini sağlamak için kontroller yapılmakta ve çalışma kalitesi artırılmaktadır.

Hastanemiz 155 personel 35 konusunda uzman doktor ile güler yüzlü hizmet anlayışını sergilemekte, aldığı hizmet içi eğitimlerle kendini yenilemektedir. Doktorlarımız yurtdışında aldıkları eğitim ile teknolojik ve tıbbi gelişmeleri yakından takip etmektedir. 

Hastanemiz SSK-Bağ-kur ile anlaşmalı olup bunun yanın da Emekli Sandığı ve Çalışan Devlet Memurları ve yakınlarına, Halk bankası, Pamukbank , Merkez Bankası, Konya Sanayi Odası, TOBB, Konya Ticaret Borsası, Acıbadem, Axa Oyak Hayat Sigortası ,Promed, Güven Hayat  Sigortası, Işık Sigortası ,Ray Sigorta, A.Ş., Euroko Sigorta, İnter Partner Assistancr Özel Sağlık Sigortası kapsamında da hizmet vermektedir.

Diğer özel sigortalarla da anlaşmalar sağlanması için görüşmeler devam etmektedir.

Kızılaycı olmanın verdiği hasletlerle hedefin para kazanmak olmadığı, insan sağlığının gerçek anlamda ciddiye alındığı, yalnızca kendisi ile rekabet eden bir hastanedir. En değerli hizmet insana yapılan hizmet anlayışı ile yola çıkan hastanemiz yurt genelinde önde gelen hastaneleri göz önüne alarak modern görünümün yanı sıra hastalarımızın rahat edebileceği bir ortam hazırlamaya çalışmıştır. Bölgesine ekonomik canlılık ve modern görünüm kazandıran hastanemiz, halkımızın kendi evi gibi görmesi için gereken ihtiyaç ve özellikler düşünülerek dizayn edilmiştir. Yazıcı Dostu Sayfa     Toplam 70932 kez okundu...   Güncelleme Tarihi : 01 Temmuz 2008 Salı

HyperLink